Logo

Hedeflediğin Üniversite İçin Seni Sınava Eksiksiz Hazırlıyoruz!

Üniversite sınavına hazırlanan tüm arkadaşların gibi senin de bireysel çalışma hızın ve her konuyu anlama sürecin farklı. Edutopya olarak, Orion Eğitim Modeli ile sana kendi bireysel hızına göre çalışma imkânı sunuyor, 30 yıllık özel okul tecrübemizi teknolojik platforma taşıyarak seni başarıya ulaştırıyoruz.

Yapılan araştırmalar göstermektedir ki odaklanma düzeyinin en yüksek olduğu zaman aralığında ders çalışman ve anlatılan konuyu daha iyi anlaman için önemli.

Bu sebeple yıl boyunca öğrenmen gereken müfredatı senin için çok daha keyifli ve eksiksiz anlayabileceğin bir formata dönüştürdük.

Nasıl mı?

Tüm konuları en fazla 7’şer dakikalık ders anlatım videoları ile sana eksiksiz öğretiyor, izlemekten çok keyif alacağın her bir videoya da mikro kazanım diyoruz.

Bu kısa mikro kazanım videoları sayesinde odaklanma süren dolmadan anlatılan konuyu en küçük detayına kadar öğretiyor, sonrasında mikro testler ile öğrenme seviyeni ölçüyoruz.

Orion eğitim modelinde göre sınav hazırlık sürecinde sorumlu olduğun tüm dersler 11 modül halinde gruplandırılmış, modüller kazanımlara, kazanımlarda mikro kazanımlara ayrılmıştır.

"

Dipnot

Orion Eğitim Modeline göre her öğrenci, bireysel kariyer planlaması, doğru öğrenme stratejisi ve profesyonel mentörlük ve rehberlik hizmetleri ile desteklenir. Orioun’u farklı kılan bu üç önemli özellikten ötürü, adını kemerinde üç parlak yıldız bulunduran Orion takımyıldızından almaktadır.

Sorumlu olduğun derslerden oluşan her bir modülde yer alan, tüm mikro kazanımları öğrenme durumunu belirlemek için modül sonunda Modül Değerlendirme Sınavı (MDS) yapıyoruz. Böylece hem o modülde ki başarını hem de önceki sınavlarına kıyasla gelişimini gözlemliyor, sonraki çalışmalarını ihtiyaçların dahilinde planlıyoruz.

Bununla da kalmıyor, çalıştığın modülde zorlandığın tüm konular için soru çözüm videoları ile öğrenmeni pekiştiriyoruz.

Edutopya’nın alanında uzman eğitimcileri tarafından hazırlanmış ders anlatım videoları, soru çözüm videoları, mikro ödevleri, modül değerlendirme sınavları, deneme sınavları ve canlı etüt derslerinden oluşan Orion Eğitim Modeli seni sınava eksiksiz hazırlamak için tasarlanmıştır.

 • 1

  Yıllık tüm dersler

 • 2

  Modüller

 • 3

  Üniteler

 • 4

  Kazanımlar

 • 5

  Mikro kazanımlar

Alternate Text
X

Sizi de haberdar etmemizi ister misiniz ?