Logo

Deneme Sınavları ve YKS Odaklı Zengin
Soru Bankası ile Seni Gerçek Sınava Hazırlıyoruz!

Deneme sınavları bilgi, beceri ve zaman kullanımını ölçmemizi sağlayan en önemli çalışma tekniklerinden biridir. Doğru sayıda ve zamanda uygulandığında kaygı ve stresini azaltır, seni gerçek sınava hazırlar. Edutopya olarak seni üniversite sınavlarına hem akademik hem de psikolojik olarak hazırlamak üzere iki ayrı amaçla deneme sınavı uygulaması gerçekleştiriyoruz;

Deneme Sınavı

Bilgi seviyeni kontrol etmek ve hedeflerine ne kadar yaklaştığını görmek adına her ay mutlaka Türkiye genelinde TYT ve AYT olarak iki günde gerçekleşecek olan deneme sınavlarımızın içeriği 58.000’den fazla YKS tabanlı soru kapasiteli soru bankalarımızdan hazırlanmaktadır. Soru çeşitliliğinin yüksek olduğu soru bankamızdan hazırlanan ve tüm konuları içeren deneme sınavının sonucunda her ay sana özel sınav sonuç karnenden eksik olduğun konuları görebilir ve çalışma planını güncelleyebilirsin. Aynı zamanda aldığın puanla hangi üniversitenin hangi bölümünü kazanabildiğini veya hedefinin ne kadarını gerçekleştirdiğini görebilirsin.

Serbest Deneme Sınavı

Sadece üyelik girişini yaparak tüm konuları içeren deneme sınavlarımızdan her ay mutlaka bir tane uygulaman sınav kaygılarını azaltman ve akademik durumunu değerlendirmen için önemli. TYT ve AYT olarak uygulanan deneme sınavlarımızın içeriği 58.000'den fazla YKS tabanlı soru kapasiteli soru bankalarımızdan hazırlanmaktadır. Soru çeşitliliğinin yüksek olduğu soru bankamızdan hazırlanan ve tüm konuları içeren deneme sınavlarına her ay Edutopya’dan ulaşabilir, sana özel hazırlanan sınav sonuç karnenden gelişimin ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsin. Aynı zamanda aldığın puanla hangi üniversitenin hangi bölümünü kazanabildiğini veya hedefinin ne kadarını gerçekleştirdiğini görebilirsin.

Alternate Text
X

Sizi de haberdar etmemizi ister misiniz ?