Logo

Eğitim Kurumları için

Edutopya ilkokul, ortaokul, lise ve üniversiteye hazırlık sürecindeki tüm öğrencilerimizin ev konforunda, konsantrasyon düzeylerinin en yüksek olduğu saat aralıklarında derslerine ve sınavlarına keyifle çalışabilecekleri bir online eğitim platformudur.

Milli Eğitim Bakanlığı ve YKS müfredatına uyumlu zengin video içeriği ile pandemi döneminde de tüm öğrencilerimize kaliteli eğitimde fırsat eşitliği sunmayı amaçlar.

Alanında uzman eğitimcilerimizin anlatımıyla 6-8 dakikalık ders anlatım videoları, soru çözüm videoları, deneme sınavları ve Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinin eğitim setleri ile artık öğrencilerinizin eksiklerini tamamlaması çok daha kolay!

Okullarımıza özel sunduğumuz kurumsal tekliflerimiz ve imkânlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizlere 0 312 382 0 338 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Sizler ile gerçekleştireceğimiz ön görüşme sonrasında kurumunuzu sistemimiz hakkında detaylı bilgi vermek adına covid-19 tedbirleri çerçevesinde ziyaret edebilir veya çevrimiçi toplantılar ile sizleri eğitimin yeni dünyasına, Edutopya’ya davet edebiliriz.

Alternate Text
X

Sizi de haberdar etmemizi ister misiniz ?