Logo

Edutopya Online Akademi 30 yıllık eğitim tecrübesi ile geliştirilen ve eğitimde bir ilk olan Orion Eğitim Modelinin online eğitim platformuna taşınmış halidir.
Yenilikçi eğitim metotlarımızı bilişim teknolojileri ile harmanladığımız Edutopya Online Akademi’de öğrencilerimizi profesyonel testler ile detaylı olarak analiz ediyor, üniversite sınav hazırlık sürecinde başarıyı hedefleyen tüm öğrencilere yüksek kalite standartlarında eğitim imkânı veriyoruz.
Orion Eğitim Modeline göre her öğrenci, bireysel kariyer planlaması, doğru öğrenme stratejisi ve profesyonel mentörlük ve rehberlik hizmetleri ile desteklenir. Orioun’u farklı kılan bu üç önemli özellikten ötürü, adını kemerinde üç parlak yıldız bulunduran Orion takımyıldızından alan sıra dışı eğitim modelimiz ile eğitime yeni bir bakış açısı kazandırıyor,

öğrencileri hedeflediği üniversite ve bölüme giden kariyer yolculuğunda amaçlarına ulaştırıyoruz.
Dershane ve kurslara ihtiyaç bırakmayan, öğrencilerin trafikte kaybettikleri zamanı daha fazla ders çalışarak değerlendirebilecekleri Edutopya Online Akademi tüm öğrencilerine, Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinden Palme ve Nitelik yayınlarının zengin soru havuzuna sahip kitap setleri ile YKS’ ye hazırlanma fırsatı sunar.
Edutopya Online Akademi ile sınava hazırlanan tüm öğrenciler, bilgisayarlar ve mobil cihazlar aracılığı ile yer ve zaman kısıtı olmaksızın çalışma özgürlüğüne sahiptirler. Ayrıca anlama ve odaklanma seviyelerinin en verimli olduğu şartlarda kendi bireysel çalışma hızlarına göre ilerler ve eğitim programının sonunda her konuyu eksiksiz şekilde öğrenerek tamamlarlar.

Alternate Text
X

Sizi de haberdar etmemizi ister misiniz ?